KONST / Litografier / Färglitografi 15889152
nr 1588 9152
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Vinterbild Norrskär. Signerad, numrerad Ea, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:51:28
1.700 kr
1.800 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö